Pytania i odpowiedzi

Pytania ogólne

 1. Czym jest fmix.pl?

  Fmix.pl to serwis umożliwiający wgrywanie i przechowywanie zdjęć. Wystarczy kilka chwil, żeby założyć swoje konto i udostępnić zdjęcia znajomym, rodzinie czy innym internautom.

 2. Co daje rejestracja?

  Tylko osoby zarejestrowane w fmix.pl mogą dodawać zdjęcia do serwisu. Oprócz tego obrazki można też opisywać, organizować w albumy, a także komentować.

 3. Zgubiłem swoje hasło. Co robić?

  Skorzystaj z formularza przypominania hasła. Dostępny jest pod tym adresem.

 4. Nie otrzymałem maila potwierdzającego rejestrację. Co robić?

  W takiej sytuacji skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego tutaj. W wiadomości podaj oczywiście swój adres e-mail. Postaramy się jak najszybciej przesłać wiadomość lub sam link aktywujący konto.

Zdjęcia

 1. Jakie są limity dotyczące wrzucanych zdjęć?

  Jeżeli chodzi o wymiary zdjęcia, to nie mamy żadnych. Jedyne ograniczenie to "waga" pliku - nie przyjmiemy zdjęć większych niż 100 MB.

 2. Ile zdjęć mogę wgrać na swoje konto?

  Ile tylko chcesz! Na fmix.pl nie robimy żadnych ograniczeń w tej kwestii. Można dodawać tyle zdjęć, ile się tylko chce i ile wytrzyma łącze:)

 3. Czym się różni zdjęcie prywatne od publicznego?

  Tak jak wskazuje nazwa, zdjęcia prywatne nie są w szybki sposób udostępniane innym użytkownikom. Nie można ich również znaleźć poprzez wyszukiwarkę dostępną na stronie. Jedyny sposób na obejrzenie Twojego zdjęcia prywatnego przez kogoś innego, to podanie mu linka prowadzącego bezpośrednio do zdjęcia.

  Z kolei zdjęcia publiczne są dostępne dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń.

 4. Jak mogę ustawić okładkę albumu?

  Aby ustawić zdjęcie jako okładkę albumu, konieczne jest zalogowanie się na stronie i wejście do edycji zdjęcia. Po lewej stronie pojawi się pole Album i tam można wybrać opcję "Ustaw jako okładkę albumu". Po zapisaniu zmian okładka będzie ustawiona. Opisywana opcja nie pojawia się w przypadku zdjęć pojedynczych - zdjęcie musi znajdować się w albumie, aby móc ustawić je jako okładkę.

 5. Jak zmienić miniaturę zdjęcia?

  Po zalogowaniu i wejściu do Edycji zdjęcia proszę kursorem myszki najechać na jego miniaturkę (lewy, górny róg). Pojawi się możliwość edycji miniatury, gdzie można ją dowolnie zdefiniować.

Komentarze

 1. Gdzie można zobaczyć komentarze napisane przeze mnie i napisane przez innych użytkowników, ale dotyczące moich zdjęć?

  Proszę zalogować się na stronie i wejść do działu Ja na fmix.pl > Komentarze. Tam będą dostępne dwie zakładki z komentarzami.

 2. Czy mogę usuwać komentarze?

  Tak, można usuwać zarówno komentarze swojego autorstwa, jak i te dotyczące swoich zdjęć. W tym celu należy wejść do działu Ja na fmix.pl > Komentarze, wybrać odpowiednią zakładkę i po lewej stronie zaznaczyć komentarze do usunięcia. Wybór zatwierdzamy kliknięciem w przycisk Usuń zaznaczone, dostępny na dole strony.

Użytkownicy

 1. Jak dodać użytkownika do listy obserwowanych?

  Proszę wejść na jego profil i kliknąć w link Obserwuj.

 2. Jak usunąć użytkownika z listy obserwowanych?

  Proszę wejść na jego profil i kliknąć w link Usuń z Obserwowanych.

 3. Jakie aktywności obserwowanych użytkowników widzę u siebie?

  Dodawanie zdjęć, albumów, komentarzy. Z czasem rozszerzymy tę opcję o kolejne aktywności.

Pozostałe

 1. Mam pomysł na rozbudowę fmix.pl. Gdzie go przesłać?

  Przejdź na stronę Kontakt i napisz, co masz na myśli. Zobaczymy co się uda zrobić:)

 2. Jak się z Wami skontaktować?

  Najlepiej przez stronę Kontakt.